جمعه, 3 آذر 1396 جستجو:           |    
عنوان : تغییر رنگ خودروهای همرنگ تاكسی‌ها در اولویت پلیس
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ 
تغییر رنگ خودروهای همرنگ تاکسی‌ها در اولویت پلیس قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی استان اردبیل به اجرای طرح جدیدی مبنی بر اصلاح روشنایی در تابلوهای سقفی تاکسی‌ها اشاره کرد و افزود: با این کار امکان شناسایی و همچنین سوار و پیاده شدن راحت مسافران در تاکسی‌ها فراهم می‌آید و صاحبان تاکسی‌ها با آرم و تابلوی سقفی مشخص می‌توانند ترددهای شبانه خود را انجام دهند.

سعیدی از اجباری شدن این اصلاح روشنایی تابلوهای سقفی تاکسی‌های درون شهری اردبیل خبر داد و گفت: در همه تاکسی‌ها این طرح اجرایی می‌شود.

وی با قدردانی از خدمات شبانه‌روزی و بدون وقفه صاحبان تاکسی‌ها در طول شبانه‌روز برای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان بیان کرد: خودروهای همرنگ تاکسی یکی از معضلات اصلی در کشور است که در نامه‌نگاری با پلیس و قوه قضائیه خواستار تغییر رنگ این خودروها شدیم تا براساس آیین‌نامه‌های رانندگی هرگونه وسیله نقلیه غیر عمومی از تردد و مسافرکشی منع شوند.

سعیدی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد:‌ امیدواریم با همکاری پلیس، قوه قضائیه و با اجبار کردن رانندگان چنین خودروهایی به تغییر رنگ خودروی خود تلاش جدی انجام شود تا مشکلات و نارسایی‌های احتمالی برطرف شود.

وی در مورد توزیع تاکسی‌ها به شهرک‌های جدید‌الاحداث اردبیل اضافه کرد: ما در برخی از شهرک‌ها با استقبال کم ساکنان در استفاده از تاکسی‌ها روبه‌رو هستیم به طوری که دلیل آن نیز نرخ تاکسی‌ها اعلام شده و ساکنان این شهرک‌ها ترجیح می‌دهند به جای تاکسی از اتوبوس‌های برقرار شده در این مسیرها استفاده کنند.

سعیدی ادامه داد: امیدواریم اهالی شهرک‌های جدیدالاحداث در اردبیل با استقبالی که از تاکسی‌ها در تردد روزانه خود انجام می‌دهند، زمینه‌ای را فراهم کنند تا امکان تردد سریع و راحت آنها از طریق تاکسی‌ها فراهم آید.

انتهای پیام . /نمایش تعداد بازدیدها : 427

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8