جمعه, 3 آذر 1396 جستجو:           |    
رو عنوان : معاون وزير كشور و رئيس سازمان شهرداريها و دهياري هاي كشورقدردانی کرد:
عنوان : تعبیه سیستم گرمایش از كف در اتوبوس‌های درونشهری
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ 
حمید مظاهری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل باهوشنگ خندان دل معاون وزير كشور و رئيس سازمان شهرداريها و دهياري هاي كشور دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ، هوشنگ خندان‌دل، معاو ن امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در جریان بازدید از اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درونشهری کشور که در محل "شهر آفتاب" تهران در حال برگزاری است، با حضور در محل غرفه سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل با مدیرعامل این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

خندان‌دل در دیدار با حمید مظاهری، از سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل که برای اولین بار در کشور نسبت به تعبیه سیستم گرمایش از کف در اتوبوس‌های درونشهری اقدام کرده است، قدردانی کرد و گفت: می توانیم از این تجربه موفق و قابل توجه؛ در دیگر سازمان‌های اتوبوسرانی سراسر کشور نیز استفاده کنیم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل نیز در این دیدار با اشاره به برخی مشکلات موجود پیش روی این سازمان در حوزه‌های مینی‌بوسرانی و اتوبوسرانی، کمک و توجه معاون امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به امر نوسازی مینی‌بوس‌ها و بازسازی اتوبوس‌های فعال در اردبیل را خواستار شد و خندان‌دل نیز در این رابطه قول مساعد داد.

لازم به ذکر است، اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درونشهری کشور از ۱۴ الی ۱۷ دی ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در مجموعه شهر آفتاب دایر است.

انتهای پیام ./نمایش تعداد بازدیدها : 396

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8