جمعه, 3 آذر 1396 جستجو:           |    
رو عنوان : در اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درون شهری کشور؛
عنوان : سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل جزو سازمان های برتر معرفی شد
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ 
سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل در اولین نمایشگاه توانمندی‌های حمل و نقل عمومی درون شهری جزو سازمان های برتر بین شرکت کنندگان حاضر در اولین دوره نمایشگاه در طراحی خلاقانه معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل ، اختتامیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌های حمل‌و نقل عمومی درون شهری کشور با حضور جمعی از مدیران سازمان‌های اتوبوسرانی کشور و جمعی از مسئولان شهرستان‌ها در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب، جمعه 17 دی ماه برگزار شد .

در مراسم اختتامیه این نمایشگاه سازمان ها و شرکت های برتر در زمینه های مختلف معرفی و تجلیل شد که سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل برای تعبیه گرمایش از کف و بدنه در اتوبوس های داخل شهری در بخش طراحی خلاقانه به عنوان سازمان برتر معرفی شد .

براساس اظهارات حمید مظاهری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل گرمایش از کف  و بدنه اتوبوس های شهری این ویژگی را دارد که در زمان خاموش بودن اتوبوس ها به مدت بیش از 2 ساعت نیز می تواند فضای داخلی را گرم نگه دارد و این طرح در نمایشگاه با استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت و موفق شد به عنوان یکی از سازمان های برتر در این نمایشگاه انتخاب گردد .

انتهای پیام ./نمایش تعداد بازدیدها : 377

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8