رو عنوان : مدیر منطقه 3شهرداری اردبیل خبر داد؛
عنوان : تملك و تخریب ملك واقع شده در طرح تعریض خیابان شهدای ملاباشی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرمنطقه سه شهرداری اردبیل از تملک و تخریب ملک واقع شده در طرح تعریض خیابان شهدای ملاباشی با هدف بازگشایی محل تررد شهروندان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیلف صاحبعلی رام امروز در بازدید از پروژه های عمرانی منطقه 3 گفت: تعداد زیادی از املاک واقع شده در طرح تعریض خیابان شهدای ملاباشی در ایام گذشته تملک و تخریب شده اند و تنها تعداد کمی از این املاک باقی مانده که طبق برنامه پیش بینی شده ، موضوع در دستور کار منطقه سه شهرداری قرار دارد.

وی گفت: این خیابان از میدان کشاورز واقع در بزرگراه بسیج شروع شده و در محله ملاباشی تا میدان تربیت واقع در ابتدای ورودی فاز ۳ شهرک کارشناسان امتداد یافته است که یکی از خیابانهای پرتردد منطقه سه و حوزه جنوب غربی شهر اردبیل می باشد.

وی همچنین از  اتمام عملیات کانال کشی و جوب کشی در منطقه ۳ خبر داد و افزود: یکی از مهمترین اهداف منطقه 3در برنامه های عمران شهری،اجرا و تکمیل کانال های سنگی وجوب کشی جهت هدایت آبهای انهارکشاورزی و آبهای سطحی بخصوص در محل های بحرانی می باشد.

رام گفت: دراین راستا کانالهای سنگی جاده تبریز، کانال ملایوسف به سمت ملاباشی، چهارراه حافظ تارودخانه بالخلو، خیابان مدیریت کارشناسان تا داخل ملاباشی، میدان کاج شهرک ساحلی تا شهرک استانداری واجرای جدول درخیابان دسترسی کارشناسان در بزرگراه بسیج،خیابان آذربایجان در شهرک آزادی،خیابان حمزه زاده در حافظ و خیابان تعویض پلاک در ملاباشی طبق برنامه مصوب با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی به اتمام رسیده اند.

انتهای پیام/

 


تعداد بازدید : 223

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
آخرین بروزرسانی سایت : 1397/12/28 12:44
5.1.0.0
V5.1.0.0