عنوان : پیام تسلیت شهردار اردبیل بمناسبت درگذشت نماینده سابق مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 حمید لطف‌اللهیان شهردار اردبیل در پیامی  درگذشت «آیت الله سید ابراهیم سید حاتمی» نماینده سابق مردم شریف استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل متن پیام به شرح زیر است:

اذا مات المؤمن الفقیه ثلم فی الإسلام ثلمة لا یسدّها شئ

ارتحال عالم ربانی، حکیم الهی و فقیه مجاهد «آیت الله سید ابراهیم حاتمی» نماینده سابق مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری موجب تاثر و تاسف فراوان گردید.

این عالم بزرگوار در دوران پس از انقلاب اسلامی با سرپرستی حوزه علمیه اردبیل، نمایندگی مردم بزرگوار استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری و احداث مساجد و مراکز خدمات درمانی خدمات شایان توجهی به انقلاب اسلامی و مردم حسینی و بزرگوار اردبیل نمود.

حضرت آیت الله سید ابراهیم سید حاتمی از میراث حکیمان بزرگ دارالارشاد و پایتخت حسینیت اردبیل و از اصحاب خاص حکمت  و معرفت بود که با سیره و سریره زاهدانه خویش عهده دار تزکیه نفوس بود.

اینجانب رحلت آن عالم ربانی را به محضر مقدس حضرت ولی عصر (ارواحنافداه)، رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، مراجع عظام تقلید، علمای اعلام و حوزه های علمیه، اعضای محترم مجلس خبرگان، بالاخص مردم شریف و و لایتمدار استان اردبیل و بیت معزز و محترم ایشان تسلیت می گویم و از درگاه خداوند منان علو درجات آن فقید سعید را مسئلت دارم.»

حمید لطف اللهیان / ۱۶ دیماه 97

 


تعداد بازدید : 62

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
آخرین بروزرسانی سایت : 1397/12/28 12:44
5.1.0.0
V5.1.0.0