رو عنوان : در ادامه افتتاح ۱۵۵ پروژه شهرداری اردبیل؛
عنوان : ایستگاه شماره 7 آتشنشانی در اردبیل افتتاح شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

همزمان با دهه مبارک فجر و در ادامه افتتاح ۱۵۵ پروژه شهرداری اردبیل ایستگاه شماره 7 آتشنشانی (میر اشرف) در منطقه 4 شهری اردبیل افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل، در راستای تامین امکانات اطفای حریق ساختمان‌های بلند مرتبه نردبان ۵۶ متری آتش‌نشانی از محل بودجه دولتی و شهرداری اردبیل از شرکت معتبر اتریشی خریداری شده،  امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

شهردار اردبیل پیش از ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح  ایستگاه شماره ۷ آتش‌نشانی و رونمایی از نردبان 56 متری تصریح کرد: به منظور برخورداری از امکانات زیرساختی و ابزارهای امدادرسانی وجود نردبان 56 متری در کلان‌شهر اردبیل احساس می‌شد که با صرف اعتبار مورد نیاز اقدام به تهیه آن گردید.

 وی به دیگر برنامه‌های عمرانی و خدماتی شهرداری اردبیل اشاره کرد و افزود: طی سال‌های اخیر توسعه متوازن و خدمات رسانی عادلانه سرلوحه اقدامات شهری بوده و با توجه به ضرورت ایجاد یک ایستگاه آتش‌نشانی در محدوده میراشرف ایستگاه شماره ۷ نیز به بهره‌برداری رسید.

شهردار اردبیل هدف از افزایش ایستگاه‌های آتش‌نشانی را تسریع در امدادرسانی در حوادث غیرمترقبه دانست و ااضافه کرد: شهرداری اردبیل در کنار اقدامات عمرانی و خدماتی به امنیت و ایمنی شهروندان توجه ویژه‌ای داشته چرا که معتقد است تامین امنیت شهروندان فراتر از هر اقدامی است.

لطف‌اللهیان یادآور شد: تعریض و بازگشایی معابر، بهبود عبورو مرور شهری، تعریض خیابان‌های گلمغان، آل عبا و توسعه فضای سبز منطقه امروز انجام پذیرفت.

به گفته وی در چند روز گذشته منطقه 5 شهرداری، فرهنگسرای بنی هاشم با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان افتتاح شده و برای افتتاح پروژه‌های منطقه 4 شهرداری نیز اعتباری بالغ بر 33 میلیارد تومان صرف گردید.

شهردار اردبیل اضافه کرد: مجموع پروژه‌های دهه فجر شهرداری اردبیل که تقدیم همشهریان شد بیش از 150 پروژه و اعتباری بالغ بر 74 میلیارد تومان بوده که با اهتمام شهرداری و شورای شهر آماده‌سازی شده است.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : 188

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
آخرین بروزرسانی سایت : 1398/01/31 12:17
5.1.0.0
V5.1.0.0