رو عنوان : بیانیه مشترک شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل
عنوان : حماسه ۲۲ بهمن نشان دهنده پشتیبانی مردم از ولایت فقیه است
زير عنوان : دعوت شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل با  صدور بیانیه ای مشترک بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خواستار حضور گسترده شهروندان و خانواده بزرگ شهرداری بویژه همکاران در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۷ شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل در متن دعوت شوراي اسلامي شهر و شهرداري اردبیل آمده است:

امروز همه كساني كه دل در گرو انقلاب دارند بايد با پيروي از رهنمودهاي نوراني و حكيمانه مقام عظماي ولايت از بنيان هاي محکم نظام جمهوري اسلامي حفاظت و صيانت کنند و دشمنان ديرينه انقلاب اسلامي را در رسيدن به اهداف پليدشان ناكام بگذارند.

دهه فجر طلیعه صبح آزادی و 22 بهمن، سالروز پیروزی نور بر تاریکی و غلبه ایمان و اعتقاد مردم آزاده و مسلمانان ایران بر طاغوت زمان است. مردمی که با بذل جان، مال و فرزند خویش بر حکومت جبار 2500 ساله شاهنشاهی خط بطلان کشیدند.

بي‌شك دستاوردهاي عظيم انقلاب اسلامي بيش از همه مرهون تدابير شجاعانه و پيامبر گونه معمار كبير انقلاب اسلامي امام خميني (ره) و خلف صالحشان حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي (مدظله العالي) و همچنين مجاهدت و جانفشاني و حضور با بصيرت ملت غيور ايران در همه حوادث تاريخي و لحظات سرنوشت ساز اين مرز و بوم بوده است.

شوراي اسلامي شهر و شهرداري اردبیل ضمن تبريك فرا رسيدن سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي به ملت شريف ايران به ويژه مردم شهيد پرور و با بصيرت اردبیل اعلام مي‌دارد، امروز همه كساني كه دل در گرو انقلاب دارند بايد با پيروي از رهنمودهاي نوراني و حكيمانه مقام عظماي ولايت از بنيان هاي مرصوص نظام جمهوري اسلامي حفاظت و صيانت کنند و دشمنان ديرينه انقلاب اسلامي را در رسيدن به اهداف پليدشان ناكام بگذارند.

عموم مردم انقلابی اردبیل امسال نیز پیمانی را که 38 سال پیش با امام و انقلاب خود امضا کردند را با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با صلابت تر و درخشان تر از سالهای قبل تجدید کنند.

انتهای پیام/

 


تعداد بازدید : 101

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
آخرین بروزرسانی سایت : 1398/01/31 12:17
5.1.0.0
V5.1.0.0