وسایل بازی غیراستاندارد از پارک‌های اردبیل جمع آوری شد
وسایل بازی غیراستاندارد از پارک‌های اردبیل جمع آوری شد
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری اردبیل از جمع آوری وسایل بازی فلزی و غیر استاندارد از شهر اردبیل خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل، علیرضا دباغ‌ عبداللهی پیش از ظهر شنبه در بازدید از پارکها و بوستانهای اردبیل گفت: تمامی وسایل بازی فلزی و غیر استاندارد از جمله تاب و سرسره‌ها در پارک‌های سطح شهر اردبیل جمع آوری و وسایل بازی از جنس «پلی اتیلن پلاستیکی» جایگزین آنها شده است.
وی با بیان اینکه طبق دستور دادستانی، اداره کل استاندارد و تأکیدات شهرداری اردبیل مبنی بر رعایت استاندارد در وسایل بازی بوستان‌های اردبیل، موظف شدیم تجهیزات بازی را ایمن سازی کنیم، افزود: با حذف تجهیزات سرگرمی و بازی غیراستاندارد در سطح پارک‌ها وسایل مستقر با به روزترین مواد اولیه و ایمن‌ترین تجهیزات جایگزین شدند.
مدیر عامل سیما، منظر و فضای سبز شهرداری اردبیل یادآور شد: تا کنون بیش از ۵۰ عدد از صندلی تاب‌ها در راستای ارتقای سطح ایمنی و سلامت کودکان و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی با جنس صندلی‌های پلی اتلین نوسازی شده و تعویض گردیده است.
عبداللهی ادامه داد: بهره برداری از تمامی وسایل و تجهیزات بازی در پارک‌ها و بوستانهای اردبیل بدون دریافت تاییدیه از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی و دریافت دیگر مجوزهای قانونی لازم مجاز نخواهد بود.
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
منبع پورتال اصلی
تعداد بازدید : ۹۹۹

گزارش

تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۱۱۴۱۰۱ نفر
بازدید امروز ۱۰۰
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۲۷۹ نفر
کلیه حقوق این پرتال برای شهرداری اردبیل محفوظ میباشد