مراسم گرامیداشت شهادت «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» در فرهنگسرای بانوان برگزار میشود
مراسم گرامیداشت شهادت «شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» در فرهنگسرای بانوان برگزار میشود
دبیر کمیسیون بانوان شهرداری اردبیل از برگزاری مراسم گرامیداشت شهید سردار «حاج قاسم سلیمانی» ویژه بانوان در فرهنگسرای بانوان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل، الهام خانقاهی ضمن تسلیت و تهنیت بمناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت: در پی شهادت سردار افتخار اسلام و بمنظور تجدید پیمان بانوان اردبیلی با آرمانهای امام(ره)و رهبری و تجدید میثاق دوباره با شهدا بویژه شهدای مقاومت، ویژه برنامه ای با مشارکت قرارگاه فاطمه الزهرا(س) و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود امروز ساعت ۱۵ در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای بانوان برگزار خواهد شد.
وی ضمن دعوت از عموم بانوان برای حضور در این ویژه برنامه گفت: امنیت حاکم در منطقه در سایه مجاهدت های مدافعانی شجاع چون سردار سلیمانی ها بود که امروز وظیفه و رسالت بانوان این است تا  زینب گونه از دستاوردهای این قهرمانان صیانت کرده و شهیدان مقاومت را به نسل های آینده معرفی کنند.
دبیر کمیسیون بانوان شهرداری اردبیل همچنین به حضور بانوان شاغل در شهرداری در تجمع بزرگ مردم حسینی اردبیل که روز گذشته در عالی قاپو برگزار شد اشاره کرد و افزود: بانوان این‌نهاد امروز نیز در مراسم حسینیه ثارالله یاد سردار سلیمانی را گرامی داشته و با شعار "ای رهبر آزاده انتقام انتقام" خواستار انتقام از آمریکای جنایتکار شدند.
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
منبع پورتال اصلی
تعداد بازدید : ۲۸۱۸

گزارش

تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۴۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۳۳۲۷۷۰ نفر
بازدید امروز ۵۴۰
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۳۳ نفر
کلیه حقوق این پرتال برای شهرداری اردبیل محفوظ میباشد