آماده‌باش شهرداری اردبیل برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان
آماده‌باش شهرداری اردبیل برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان
شهردار اردبیل گفت: با توجه به حجم بارش برف و تعدد درختان در شهر، با تکاندن برف روی شاخه‌های درختان که احتمال شکستن آنها وجود دارد از بروز خسارت بیشتر به درختان جلوگیری کنیم.
 
حمید لطف‌اللهیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما تصریح کرد: به‌منظور خدمات‌رسانی مطلوب در روزهای برفی و با توجه به بارش برف نسبتا سنگین در ساعات گذشته در سطح شهر اردبیل، شهرداری اردبیل برای انجام بهتر وظایف خدمات‌رسانی از شهروندان اردبیل درخواست همیاری و همکاری می‌کند.
وی بیان کرد: به‌منظور پیشگیری از آسیب‌های زیست محیطی و جلوگیری از خسارت به زیرساخت‌های شهری از جمله آسفالت‌های معابر، شهرداری اردبیل در نظر داریم به مانند سال قبل از حداقل نمک پاشی بر روی معابر برفی استفاده کنند.
شهردار اردبیل گفت: با توجه به آغاز فعالیت‌های برف‌روبی نیروهای شهرداری اردبیل در ساعات شبانه روز از شهروندان تقاضا می‌شود حدالمقدور از پارک کردن وسائل نقلیه خود در معابر عمومی خودداری کنند.
لطف‌اللهیان تصریح کرد: با توجه به لغزندگی معابر و به‌منظور حفظ ایمنی شهروندان و امکان تسریع در عملیات برف‌روبی از شهروندان تقاضا می‌شود با حداقل استفاده از وسائل نقلیه شخصی؛ از  ناوگان حمل و نقل عمومی شهر بهره‌مند شوند.
وی اظهار کرد: از شهروندان تقاضا داریم برای حفظ جان پرندگان و حیوانات اهلی، در مکان‌های مشخص و ثابتی نسبت به تهیه غذا و مکان مناسب برای آنها اقدامات خداپسندانه‌ای انجام دهند.
شهردار اردبیل گفت: با توجه به حجم بارش برف و تعدد درختان در شهر، با تکاندن برف روی شاخه‌های درختان که احتمال شکستن آنها وجود دارد، از بروز خسارت بیشتر به درختان جلوگیری کنیم.
وی افزود: انتظار می‌رود شهروندان از ریختن برف‌های حیاط و پشت بام در معابر عمومی به‌ویژه معابر کم عرض که امکان خدمات‌رسانی شهری را محدود می‌کند، جلوگیری کنند.
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
منبع پورتال اصلی
تعداد بازدید : ۲۷۶۴

گزارش

تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۳۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۳۳۲۷۵۸ نفر
بازدید امروز ۵۲۸
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۳۳ نفر
کلیه حقوق این پرتال برای شهرداری اردبیل محفوظ میباشد