مسیل‌های اصلی شهر اردبیل لایروبی شدند
مسیل‌های اصلی شهر اردبیل لایروبی شدند
شهردار اردبیل از فعالیت تیم‌های عملیاتی شهرداری و انجام لایروبی مسیل‌های اصلی با هدف پیشگیری از بروز آبگرفتگی، سیل و حوادث ناگوار خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان در گفتگو با خبرنگار ما تصریح کرد: با توجه به ورود سامانه ناپایدار جوی و شدت بارش‌های بهاری به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه احتیاطی تمامی نیروهای خدمات شهری شهرداری اردبیل به صورت شبانه روزی اقدام به لایروبی مسیل‌های اصلی و رفت و روب و نظافت شهری کردند.
وی افزود: فعالیت نوروزی در راستای شاداب سازی چهره شهر نیز در سال جدید به صورت شبانه روزی انجام شده که شست و شوی مخازن زباله به صورت مستمر، لایروبی کانالهای سنگی، برداشت مازاد، تنظیف، پاکسازی محلات، گلکاری میادین، شستشوی جداول و خیابان‌ها از جمله این اقدامات است.
شهردار اردبیل همچنین با بیان اینکه در فضای سبز شهری نیز اقداماتی مانند گلکاری، نظافت بوستان‌های منطقه و حمل گل از واحد تولیدات گل و گیاه در حال انجام است، افزود: با هدف حفظ سلامتی پاکبانان نیز بیش از ۶ هزار ماسک و دستکش در بین این تلاشگران توزیع شده است.
وی به نصب المان‌ها و نورپردازی‌های نوین شهری باهدف زیباسازی و خلق جلوه‌های بصری در سطح شهر اشاره کرد و گفت: تمامی بیلبوردها و تابلوهای شهر نیز حاوی پیام‌های بهداشتی جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی شهروندان است.
شهردار اردبیل همچنین بیان کرد: عملیات ضدعفونی و گندزدایی توسط نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در اماکن پرتردد و معابر عمومی برای پیشگیری از ویروس کرونا همچنان ادامه داد و شهرداری اردبیل قطعاً در کنار سایر نهادها تا اعلام شدن وضعیت سفید اقدامات پیشگیرانه خود را متوقف نخواهد کرد.

 
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
منبع پورتال اصلی
تعداد بازدید : ۵۹۹۲

گزارش

تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۵۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۷۹۱۱۲۰ نفر
بازدید امروز ۵۰۸۷
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۱۶ نفر
کلیه حقوق این پرتال برای شهرداری اردبیل محفوظ میباشد