توزیع بسته بهداشتی بین رانندگان تاکسی واتوبوس‌های بین شهری اردبیل

توزیع بسته بهداشتی بین رانندگان تاکسی واتوبوس‌های بین شهری اردبیل
شهردار اردبیل از توزیع بسته بهداشتی در بین رانندگان تاکسی و اتوبوس‌های بین شهری اردبیل اعم از محلول ضدعفونی، ماسک و دستکش خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان در حاشیه جریان توزیع بسته بهداشتی در سطح شهر اردبیل به خبرنگار ما گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شهرداری اردبیل بیش از چهار هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده، هشت هزار عدد ماسک و ۲ هزار جفت دستکش در بین تاکسیرانان و بهره برداران اتوبوس به صورت رایگان توزیع کرد.
وی با اشاره به گندزدایی و ضدعفونی مداوم تاکسی‌های گردشی خطی و اتوبوس‌ها افزود: در پی انتشار ویروس مهلک کرونا و تهدید جان شهروندان و با توجه به در ارتباط بودن مستمر تاکسیرانان و بهره برداران اتوبوس سازمان تاکسیرانی شهرداری اردبیل با آحاد مردم با همکاری اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خرید و تهیه و توزیع محلول ضدعفونی کننده انجام پذیرفت.
شهردار اردبیل ادامه داد: همت و تلاش خود جوش رانندگان عزیز در ضدعفونی خودروها بر هیچ کسی پوشیده نیست اما این سازمان تمام اهتمام خود را در تهیه و توزیع محلول ضدعفونی و دستکش و ماسک به عمل خواهد آورد.
وی بیان کرد: با عنایت به اینکه تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها در معرض آلودگی قرار دارند لذا حتماً باید روزانه چند بار ضدعفونی کامل شوند تا قابل استفاده و ایمنی لازم را برای استفاده فراهم آورد.
لطف اللهیان همچنین از تولید ۵۰۰ ماسک بهداشتی در فرهنگسرای بانوان شهرداری و توزیع در مناطق کم برخوردار شهر اردبیل خبر داد و گفت: به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل و مشارکت بسیج جامعه پزشکی استان و معاونت اجتماعی سپاه ناحیه اردبیل تعداد ۵۰۰ ماسک بهداشتی که توسط بانوان داوطلب محله ججین در فرهنگسرای بانوان شهرداری تهیه و تولید شده بود که در راستای مقابله با ویروس کرونا به صورت پک بهداشتی شامل ماسک و بروشورهای راهنمای موازین بهداشتی، میان خانوارهای ساکن محله دانش آباد اردبیل توزیع شد.
 
  
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
منبع پورتال اصلی
تعداد بازدید : ۲۶۷۱

گزارش

تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۰۱۶۳۱۶ نفر
بازدید امروز ۱۹۷
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۲۱ نفر
کلیه حقوق این پرتال برای شهرداری اردبیل محفوظ میباشد