اکران طرحهای فرهنگی در سطح شهر بمناسبت هفته دفاع مقدس
اکران طرحهای فرهنگی در سطح شهر بمناسبت هفته دفاع مقدس
شهردار اردبیل از اکران طرحهای فرهنگی، فضاسازی و نصب تصاویر مبارک شهدا در سطح شهر همزمان با دفاع مقدس خبر داد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان امروز در جلسه هماهنگی برنامه های دفاع مقدس شهرداری با بیان اینکه در آستانه فرا رسیدن چهل سالگی دفاع مقدس با شعار محوری ماقوی هستیم، قرار داریم، گفت: باهدف انتقال فرهنگ شهادت و ایثارگری به نسل جوان شهرداری اردبیل نیز در راستای ترویج فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس و تبیین این شعار برای نسل جوان علاوه بر فضاسازی شهر برنامه های متنوع فرهنگی بصورت مجازی برگزار میشود.
وی همچنین افزود: همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال نیز با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت غرفه شهرداری اردبیل در محل نمایشگاه رزمی فرهنگی دفاع مقدس (یاد وخاطره عملیات مرصاد) برپا خواهد شد.
شهردار اردبیل با بیان اینکه امنیت و آسایش امروز را مدیون از خودگذشتگی جوانانی هستیم که از ارزشمندترین دارایی خود گذشتند تا ذره ای از خاک وطن بر دست غارتگران و غاصبان نیفتد، گفت:همواره شهرداری اردبیل بر خود وظیفه میداند برنامه های فرهنگی مرتبط با دفاع مقدس را بصورت ویژه اجرا کند.
وی ادامه داد: اردبیل در جریان هشت سال دفاع مقدس با تقدیم 3 هزار و 400 شهید وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده است و امروز وظیفه اصلی ما قدردانی از این همه فداکاری و از خودگذشتگی ها است.
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
منبع پورتال اصلی
تعداد بازدید : ۱۱۹۵

گزارش

تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۷۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۷۹۱۹۵۸ نفر
بازدید امروز ۵۹۲۵
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۳۲ نفر
کلیه حقوق این پرتال برای شهرداری اردبیل محفوظ میباشد