دبیرخانه مرکزی کمیسیون ماده 100 در شهرداری اردبیل افتتاح شد
دبیرخانه مرکزی کمیسیون ماده ۱۰۰ در شهرداری اردبیل افتتاح شد
 
شهردار اردبیل گفت: دبیرخانه مرکزی کمیسیون ماده صد در راستای اجرای صریح قانون و باهدف فراهم سازی فضایی برای شفافیت پرونده های ماده 100 آغاز به کار کرد.
به گزارش‌ پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل،  طی مراسمی که با حضور دکتر ناصرعتباتی رئیس دادگستری استان، دادستان اردبیل، معاون سیاسی- امنیتی استاندار، مدیرکل امور شهرداری و شوراهای استان، رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار اردبیل برگزار شد، دبیرخانه مرکزی کمیسیون ماده صد شهرداری اردبیل افتتاح و آغاز به کار کرد.
حمید لطف‌اللهیان در این مراسم با تاکید بر ضرورت صیانت از آرای کمیسیون ماده 100 گفت: این دبیرخانه در راستای اجرای صریح قانون و با هدف فراهم‌سازی فضایی برای شفافیت پرونده‌های ماده صد، رفع تبعیض‌ها، پیشگیری از تخلفات شهری در‌ مجموعه مدیریت شهری مستقر شده و از امروز آغاز به کار خواهد کرد.
وی با بیان اینکه در راستای ارتقا سلامت اداری نیاز به اصلاح روش‌ها و بهبود شیوه هایی برای رفع نواقصات احتمالی احساس می‌شد، عنوان کرد: همواره رویکرد شهرداری اردبیل تحقق حقوق شهروندی و کاهش تخلفات شهری است که امروز با افتتاح این دبیرخانه شاهد یک فرآیندی هستیم که علاوه بر اینکه این مکان فیزیکی افتتاح شد بلکه در کنار آن شاهد راه‌اندازی نرم افزاری خواهیم شد که تخلفات شهری را کاهش خواهد داد.
شهردار اردبیل تصریح کرد: شیوه ای که شهرداری اردبیل سال های گذشته در برخورد با تخلفات شهری داشت دارای نواقصاتی بود و نیازمند ارتقای سلامت اداری بود و همچنین برای رفع تبعیض  و اعمال اصلاحات لازم این دبیرخانه آغاز به کار کرد.
ناصر عتباتی نیز در این مراسم در خصوص افتتاح این دبیرخانه بیان کرد: در راستای اجرای دقیق و کامل کمیسیون و تبرصه های ماده 100 قرار بر این شد که به صورت متمرکز این کمیسیون ها برگزار شود که در این خصوص شهردار اردبیل و اعضای شورای شهر همت کردند که نتیجتا امروز شاهد افتتاح این دبیرخانه در اردبیل هستیم.
وی در خصوص فواید آغاز به کار دبیرخانه کمیسیون ماده 100 بیان کرد: با فعالیت این دبیرخانه مسائلی از قبیل تبعیض و رویه های متفاوت و مختلف و تصمیمات متناقض رخ نخواهد داد.
رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: از این پس شهرداری اردبیل و مجموعه شورای شهر با نظارت‌هایی که از سوی دستگاه قضایی و مخصوصا دادستانی مرکز استان انجام خواهد شد نظارت‌ها بر ساخت و سازهای غیر مجاز تقویت خواهد شد که نتیجتا شاهد شهری قاعده‌مند و زیبا خواهیم بود.
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
منبع پورتال اصلی
تعداد بازدید : ۷۴۹

گزارش

تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۶۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۹۲۱۱۷۴ نفر
بازدید امروز ۴۰۶۰
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۶۸ نفر
کلیه حقوق این پرتال برای شهرداری اردبیل محفوظ میباشد