اسکله قایقرانی در مجموعه شورابیل ایجاد می‌شود
اسکله قایقرانی در مجموعه شورابیل ایجاد می‌شود
شهردار اردبیل گفت: اسکله قایقرانی در مجموعه شورابیل ایجاد می‌شود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل، حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل در نشست مشترک با مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: مطالبات اداره ورزش و جوانان استان به‌صورت جدی پیگیری خواهد شد و از طرف باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری نیز به جد برای حل مسائل تلاش خواهد شد .
وی افزود: حمایت از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی باید نسبت به رشته‌های ورزشی و میادین و نیز کسب مدال اولویت‌بندی شود، تا بتوانیم در چهارچوب اختیارات از این پهلوانان و قهرمانان حمایت کنیم.
شهردار اردبیل بیان کرد: اسکله قایقرانی در مجموعه شورابیل و با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری در سایت قایقرانی ایجاد می‌شود و برگزاری آموزش رشته‌های آبی نیز در محل هیأت انجام خواهد شد.
لطف‌اللهیان اظهار کرد: در راستای توسعه ورزش و تنوع ورزش‌های مختلف برای مردم در سطح اردبیل نیاز است که زیرساخت‌های مناسبی با هدف سلامت عموم مردم جامعه ایجاد شود که شهرداری اردبیل برای این زیرساخت‌ها با اداره کل ورزش و جوانان همکاری خواهد کرد.
وی تصریح کرد: فضا برای رشته‌های والیبال ساحلی، اسکواش، صخره‌نوردی، تیراندازی در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی و برگزاری آموزش، مسابقات ملی، آسیایی و ... در منطقه نمونه گردشگری شورابیل ایجاد خواهد شد.
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
منبع پورتال اصلی
تعداد بازدید : ۱۴۲۴

گزارش

تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۶۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۹۲۱۱۹۸ نفر
بازدید امروز ۴۰۸۴
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۷۰ نفر
کلیه حقوق این پرتال برای شهرداری اردبیل محفوظ میباشد