تداوم ارائه خدمات شهرداری اردبیل علی رغم اعمال محدودیت های کرونایی

تداوم ارائه خدمات شهرداری اردبیل علی رغم اعمال محدودیت های کرونایی
شهردار اردبیل گفت: خدمات شهرداری اردبیل با توجه به اهمیت بالای آن در تامین امنیت و رفاه شهروندان, در ایام محدودیت های کرونایی نیز با ضوابط خاص ادامه خواهد داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان در جلسه ستاد مقابله با کرونا چه با حضور معاونین شهرداری اردبیل برگزار شد عنوان کرد: دستورالعمل‌های دورکاری و نوبتی کردن فعالیت کارکنان و کارگران شهرداری اردبیل تنظیم شده و بزودی جهت پیشگیری از شیوع کرونا ابلاغ خواهد شد.

وی با تاکید براینکه خدمات شهرداری اردبیل در ایام محدودیت‌های کرونا یی نیز ادامه خواهد داشت اذعان کرد با توجه به این‌که خدمات شهرداری به دلیل این‌که از اهمیت بالایی برخوردار است لذا در راستای تامین امنیت و رفاه شهروندان امکان تعطیلی برای این سازمان وجود ندارد.

شهردار اردبیل ادامه داد خدماتی نظیر فعالیت آتش‌نشانی و تنظیف شهری و همچنین خدمات حمل‌ونقل شهری و سایر فعالیت‌ها همچنان از سوی شهرداری ارائه خواهد شد اما به دلیل حفظ سلامت شهروندان این خدمات با رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا ارائه می‌شود.

لطف اللهیان تصریح کرد کارکنانی که دارای پرونده بیماری‌های خاص باشند و همچنین کسانی که مبتلا به کرونا یا مشکوک به آن بوده و احتمال ناقل بودن آنان محرز شود و همچنین بانوانی که دارای فرزند زیر ۶ سال باشند با نظر مدیر مستقیم خود به صورت دورکاری یا شیفت بندی در شهرداری اردبیل جهت ارائه خدمات به مردم, مشغول به فعالیت خواهند بود.
  
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
منبع پورتال اصلی
تعداد بازدید : ۱۲۰۶

گزارش

تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۰۱۶۲۹۹ نفر
بازدید امروز ۱۸۰
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۱۷ نفر
کلیه حقوق این پرتال برای شهرداری اردبیل محفوظ میباشد